Advanced search

The Angel of Bliss (473)

Price: 1 100,00 €/pcs.
To end: 12 dni (pon 20 lip 2020 19:03:15) Seller: TradeinArt - AlinaSkiba (0)
Add to followed Send the question to the seller
Offers: Lack All seller's items
internet (Europe)

Description

The Angel of Bliss  100 cm x 70 cm

Obraz bogato  złocony, namalowany w serii Anioły. Namalowany na grubym papierze akwarelowym. Przez kilka lat wisiał u mnie w salonie, w złotej bogatej ramie. Wyglądał świetnie. Teraz nadszedł dla Niego czas, żeby zaistniał u kogos innego.

Malując obraz myślałam o tym co to jest Szczęście? Jak wygląda w moim odczuciu? Postrzegałam go i nadal postrzegam jak wielopoziomowe odczuwanie, czasami nawet w sekundach siebie i sytuacji w której jesteśmy. Czułam szczęście w zimowy słoneczny poranek, gdy spadł pierwszy śnieg, jak również gdy szłam boso po trawie na pięknej łące, wczesnym latem, gdy patrzyłam na moje śpiące dzieci, gdy siedziałam z bliskimi osobami w Boże Narodzenie, cudowne Święto i Czas bycia z rodziną, gdy malowałam  lub realizowałam własne filmy autorskie…oraz wiele innych sytuacji. Szczęście to również bycie sobą, odczuwanie siebie i wszechogarniający spokój życia i bycia w życiu.

A kolor? Jaki ma? Ma całą paletę kolorów płynących i mieniących się złotymi drobinkami. Kolor zieleni występujący w obrazie to dla mnie zawsze kolor serca.

  • Forms of payment Payment on bank account
  • Conditions of delivery
  • Transport options
    The first item Another item Quantity in the package