Blue and Violet Together (466)

Price: 585,00 zł/pcs.
To end: 15 dni (czw 27 sie 2020 10:53:10) Seller: TradeinArt - AlinaSkiba (0)

Blue and Violet Together  akwarela złocona

Błękity I Fiolety razem, z odrobina czerwieni przetykane złotem…takie kompozycje i kształty daje nam obficie przyroda. Cudowne kielichy kwiatów, niespokojne wijące się  secesyjne płatki irysów i innych roślin. Odwaga kolorów jakie tworzy Natura, odwaga jaką ma Natura w swojej kreatywności.

A nasz wyobraźnia i nasza twórczość? Uczymy się i czerpiemy stale z Natury wzory godne naśladowania i godne podziwu i zachwytu. Chrońmy ten cud Natury, która nas otacza, dbajmy o Nią tak jak się dba o Największy Skarb.