Fiance (465)

Price: 1 100,00 zł/pcs.
To end: 15 dni (czw 27 sie 2020 10:53:05) Seller: TradeinArt - AlinaSkiba (0)

Fiance  akwarela wielkoformatowa panoramiczna, złocona,

Narzeczony i Narzeczona, związek wzajemnego spełnienia, a może uzależnienia?

Kto jest dominujący a kto jest pasywny ? A może to związek partnerski?

Wiele dróg, wzajemne połączenia, z wyboru i z chęci bycia ze sobą, czyli z Miłości… A może z leku i potrzeby uzależnienia od siebie bo to daje poczucie pozorne poczucie bezpieczeństwa…?

A może to właśnie ten jedyny, spełniony pod każdym względem, wzajemnie szczęśliwy i autentyczny , taki świadomy z wolnością duszy dla oby stron i z bliskością serca?

A Ty ? jaki jest Twój związek?

Pamiętaj, że mamy wpływ na to z kim jesteśmy i  w jakich relacjach, bez poczucia straty siebie i podporządkowania się i rezygnacji.

Związek dwojga może być cudownie spędzonym czasem, wspaniałą, wspólną  podróżą przez życie.