Wonderful Life (464)

Price: 1 380,00 €/pcs.
To end: 12 dni (pon 20 lip 2020 19:04:01) Seller: TradeinArt - AlinaSkiba (0)

Wonderful Life akwarela wielkoformatowa,  złocona i złotem malowana

Wonderful Life, cudowny , idealny, nieskazitelny świat przyrody , w którym jest wszechogarniająca harmonia. Latające ryby, pływające kwiaty, powietrze i woda…wszystko cudownie stworzone i współdziałające razem. Bez zawiści i bez nienawiści, bez agresji, manipulacji i kłamstwa….bez tej nadbudowy, którą stworzyliśmy my- ludzie i w takich relacjach żyjemy….podczas gdy Wonderful Life jest tuz obok nas.
Wystarczy, że każdy z nas wprowadzi cząstkę czegoś dobrego w swoim małym kręgu, w swojej rodzinie i z samym sobą. ..

I ten Wspaniały Świat da nam całe swoje  bogactwo. Chrońmy ten wspaniały świat , tak jak chroni się  bliską sercu ukochaną osobę.