Flowing Time (463)

Price: 690,00 zł/pcs.
To end: 15 dni (czw 27 sie 2020 10:52:57) Seller: TradeinArt - AlinaSkiba (0)

Flowing Time akwarela złocona, 42 cm x 60 cm

Czas, czym jest ? Kim jest ? Jaki jest? Jest płynący, gwałtownie i burzliwe, spokojnie i harmonijnie, zaskakująco i zmiennie…Jest nieprzewidywalny, jest nieograniczony chociaż ograniczony, dla każdego inny i jednocześnie podobny, zmierzalny i niezmierzalny , jest i go nie ma…

Jest jak wiatr, którego nie można złapać mimo, że istnieje.

A jaki jest Twój czas?

Można być młodym i starym jednocześnie, można też być starym i nadal młodym, i co dzieje się wówczas z czasem?

Czy Czas można przeskoczyć i zaskoczyć? Czy można znaleźć swój czas?

Te i inne pytania zawsze mnie fascynowały od najmłodszych lat. Moim motto życiowym był cytat z Brunona Schulza : „….czyżby czas był za ciasny dla wszystkich zdarzeń? Czy może się zdarzyć, że już w wszystkie miejsca w czasie zostały wysprzedane?...”

W moim  życiu odwróciłam Czas, teraz dochodzę do startu, z czego bardzo się cieszę. Na co dzień i od święta. Dopiero zaczynam. A TY ? Czy Flowing Time płynie harmonijnie w Twoim życiu ?