Joyful Riches (462)

Price: 580,00 €/pcs.
To end: 12 dni (pon 20 lip 2020 19:04:10) Seller: TradeinArt - AlinaSkiba (0)

Joyful Riches  akwarela złocona

Symboliczny kwiat Radości i Nieskończoności Bogactwa

Czym jest Radość? Radością jest otwierający się, rozkwitający kielich kwiatu. Radością jest piękny otaczający nas świat przyrody i jego cuda.

 Obraz złocony, kompozycja otwarta, widać jak by fragment obrazu.

 Joyful Richces to obraz trochę inny niż większość, mniej dopracowany, taki lekko „od niechcenia”… a jednak posiada swoją energię, lubię go.