The Angel of Gentleness (460)

Price: 920,00 zł/pcs.
To end: 15 dni (czw 27 sie 2020 10:52:44) Seller: TradeinArt - AlinaSkiba (0)

The Angel of Gentleness – akwarela złocona, 100 x 70 cm

Wierzę w opiekuńcze działania Archaniołów . Stąd seria namalowanych niektórych z nich. W mojej interpretacji większość Aniołów ma twarze kobiet.

Anioł Łagodności- jest kobietą,  wrażliwą, wielobarwną, połączoną do płynących ukwieconych łąk, jest ornamentem  rozwijających się  kształtów.

Jest statyczną postacią, wręcz nieruchomą w swojej świadomości,  że świat się stale zmienia, nie ma końca i początku. Stale powtarzające się pory roku, stale rozkwitające kwiaty i jesienne opadanie liści.

Tak odradza się życie, w nas i wokoło nas. Stale i bez przerwy.