A Scent of Life (458)

Price: 690,00 zł/pcs.
To end: 15 dni (czw 27 sie 2020 10:52:36) Seller: TradeinArt - AlinaSkiba (0)

A Scent of Life, akwarela złocona, 60 cm x 42 cm

Zapach Życia to fioletowo rudawo czerwone kielichy kwiatów, wokoło płynące ornamenty. Zapach Słońca i wody, szum wiatru i stały ruch fal. Szelest liści i smak dojrzałych gruszek i śliwek. Ciepło nagrzanej Ziemi. Smaki i zapachy Życia i jego Energii. Obraz można oglądać na cztery sposoby. Z prawej do lewej i odwrotnie, z dołu do góry i na odwrót. Wszystko zależy od Twojego postrzegania, tak jak to w Życiu bywa.