Weightlessness (456)

Price: 580,00 €/pcs.
To end: 12 dni (pon 20 lip 2020 19:04:49) Seller: TradeinArt - AlinaSkiba (0)

Weightlessness, akwarela złocona, 56 cm x 42 cm

Tajemnicza Pani, oddalona, jak marzenie ....za woalką, a może za mgłą? a może jest jedynie snem , wyobrażeniem… Nie jest materialna. Jest czy Jej nie ma? Podobnie jest z wrażliwością, delikatnością duszy. Ona jest, ale często gdzieś daleko, za woalką, czyli tak głęboko ukryta, żeby nikt jej nie odkrył i nie zaatakował, widząc jak bardzo jest wrażliwa i delikatna. A Twoja wrażliwość i TY ? Bycie wrażliwym i delikatnym nie oznacza bycie słabym. Bycie wrażliwym to wielka siła konieczna do postrzegania świata w jego pełni cudowności i piękna w całej okazałości.