The Angels Among Us (449)

Price: 85,00 zł/pcs.
To end: 15 dni (czw 27 sie 2020 10:54:05) Seller: TradeinArt - AlinaSkiba (0)

The Angels among Us, akwarela  bogato złocona i złotem malowana, 100 cm x 70 cm

Anioły są wśród nas...tak czuję . Niektórzy podobnie. Anioły czasami widoczne, czasami odczuwalne. Jak wyglądają ? moje różnie. Dla mnie Anioły to Kobiety.