The Angel Beside Me (434)

Price: 85,00 €/pcs.
To end: 12 dni (pon 20 lip 2020 19:02:13) Seller: TradeinArt - AlinaSkiba (0)

The Angel Beside Me akwarela złocona 75 cm x 57 cm

Obraz z serii Intencje Aniołów. Obraz namalowałam dla siebie, co należało do wyjątków. Akwarela bogato złocona. Tajemnica, która istnieje w każdym z nas, bowiem  nawet dla siebie samych jesteśmy tajemnicą. Poznać siebie, wiedzieć i czuć kim się jest. Odsunąć woalkę niewidoczną dla innych, ale będącą w nas samych. Dotrzeć do siebie i nie bać się, nie bać.

Opieka Aniołów i obecność Anioła w naszym życiu to moja prawda. Tak czuję.

 Obraz pomagał mi w ciężkich i trudnych chwilach, kiedy kompletnie nic nie rozumiałam co dzieje się z moim życiem. Obraz chcę  już udostępnić innym. Nie pozbywam się go zupełnie z mojej przestrzeni codziennej, inkografia złocona  i oprawiona jest w mojej kuchni tuż nad blatem. Codziennie przygotowując śniadania, obiady i kolacje patrzę z radością na The Angel Beside Me.