Advanced search

Happiness (433)

Price: 85,00 zł/pcs.
Available quantity: 20 pcs.
Quantity:
pcs.
To end: 18 dni (czw 27 sie 2020 10:56:19) Seller: TradeinArt - AlinaSkiba (0)
Add to followed Send the question to the seller
Offers: Lack All seller's items
internet (Europe)

Description

 Happiness  inkografia złocona

Happiness ... to Szczęście bycia , szczęście życia jakim jest. To szczęście bycia z kimś kochanym, to Szczęście Kochania i bycia Kochanym. Happiness to wielobarwny bukiet kwiatów, wiecznie rosnących, wiecznie kwitnących bez końca i początku, jak wielobarwna rzeka kolorów radości i lekkości . To Szczęście odczuwania piękna życia i bycia w nim.
 

Temat kwiatów – irysów, których niepowtarzalne  kształty fascynują mnie od lat dały mi podstawę ,  aby te mieniące się złotem kwiaty, zielenie, pomarańcze, lekkie fiolety napełnić bogactwem.  Bogactwem  uczuć, emocji, kolorów, kształtów, linii. To jak rzeka z drobinkami złota.  Bogactwo, którego znaczenie i symbolika jest zróżnicowane w odbiorze, inne  dla każdego  .

 Lekkie i płynące, wielobarwne, wielokształtne, znaczeniowo różne. Tak postrzegam szczęście czyli Happiness.

W moim Synestezyjnym odbiorze świata , litera H to kolor jasnej zieleni, P również, a podwójna litera S to drobinki złota i światła. Taka jest moja szczegółowa Synestetyczna interpretacja . Podobnie odbieram słowo Szczęście  i jego znaczenie , płynący strumień pełen  złotego i  srebrnego pyłu.
 
  • Forms of payment Payment on bank account
  • Conditions of delivery
  • Transport options
    The first item Another item Quantity in the package