Eva (432)

Price: 350,00 zł/pcs.
Available quantity: 20 pcs.
Quantity:
pcs.
To end: 18 dni (czw 27 sie 2020 10:56:15) Seller: TradeinArt - AlinaSkiba (0)

Eva  inkografia złocona

Eva to symbol kobiety, która jest otwarta na nowe życie, odważna, kobieca i silna, gotowa na siebie . A przede wszystkim świadoma co chce a czego już nie chce doświadczać w życiu.

Ocean możliwości, Ocean mądrości, stałe przypływy i odpływy w zgodzie z sobą.

Oryginał – akwarela została namalowana dla kobiety w średnim wieku, która postanowiła zacząć nowe życie, w nowym kraju z nowym ukochanym i realizować swoje życiowe marzenia.