I Am Protected (431)

Price: 1 033,00 €/pcs.
To end: 11 dni (pon 20 lip 2020 19:00:18) Seller: TradeinArt - AlinaSkiba (0)

I Am Protected akwarela złocona, 100 cm x 70 cm.
Pisklę, Matka i Ojciec, to konieczna ochrona i poczucie bezpieczeństwa Pisklaka. Wielkie skrzydła, wielki dziób, jak również pazury, to ochrona Pisklaka, jedynaka, żeby czuł się spokojny. Jedynak sam w życiu, sam w świecie, sam ale nie samotny, bo siła Miłości, którą doświadcza od Rodziców daje mu odwagę na całe życie. Jest siłą Pisklaka i jego poczuciem bezpieczeństwa, tak jest w życiu ptaków.
A w naszym ludzkim? tak może być, tak powinno być. Dajmy tę siłę naszym najbardziej bliskim, ukochanym osobom. My rodzice, my dzieci , my kochająca i wspierająca się rodzina. To Wielka Moc. Siła Miłości to największa ochrona .