A Joyus Family (430)

Price: 1 033,00 zł/pcs.
To end: 15 dni (czw 27 sie 2020 10:56:08) Seller: TradeinArt - AlinaSkiba (0)

A Joyous Family  akwarela złocona, 100 cm x 70 cm
Obraz symbolizuje radosną, cudowną rodzinę. W zgodzie i harmonii, wśród kwiatów, na tle nieba....rajska rodzina. To dążenie większości Kobiet i Mężczyzn. Stworzyć taka rodzinę, żyć w Harmonii i Radości, w idealnych relacjach.
Czy jest To możliwe? Moim zdaniem tak, dużo zależy od nas samych, aby tak jak w ptasim idealnym świecie wybrać odpowiednią, tą jedyną ukochaną osobę. Myśleć sercem.
Czy jest to idealizm nieistniejących możliwości ? Zawsze mamy wybór, zawsze możemy dążyć do takiej cudownej radosnej rodziny.
A jak to zrobić? poznać siebie, świadomie działać dla dobra ukochanych osób i dla własnego dobra, żyjąc w upragnionej harmonii, radości i szczęściu.
Tak jak rajskie ptaszki, tak świat postrzegają dzieci.
Wszystko jest możliwe.