Wonderful Time Together (420)

Price: 85,00 zł/pcs.
Available quantity: 20 pcs.
Quantity:
pcs.
To end: 18 dni (czw 27 sie 2020 10:55:36) Seller: TradeinArt - AlinaSkiba (0)

Wonderful Time Together

Obraz z intencjami , namalowany na zamówienie, dla lekarza, z intencją spełnionego związku, pełnego szczęścia i zrozumienia na wszystkich poziomach. Złocony. Często robię jego repliki w formie grafik sygnowanych, wstawiam na aukcje charytatywne. Osiąga wysokie stawki. Szalenie popularny. Jedną ze złoconych grafik w naturalnym rozmiarze dałam w prezencie mojej przyjaciółce. Wisi w salonie, oprawiony w passepratout w kolorze ecrit , za szkłem , w złotej przecieranej płaskiej nowoczesnej ramie. Przyciąga uwagę, nawet moją. Jego symbolika jest świetnie odbierana przez kobiety. Bo każda z nas dąży do takiego związku....Może to być również Wonderful Time Together - bycia z sobą w zgodzie, w życiu, poznanie siebie.....Wówczas spełniony związek z Kimś jest tylko kwestią czasu. Możliwość repliki obrazu- jako grafika na papierze, ręcznie złocona na płótnie wdrukowane na płycie nadrukowane i złocone ręcznie Formaty do uzgodnienia