Nostalgia (418)

Price: 670,00 zł/pcs.
To end: 15 dni (czw 27 sie 2020 10:55:30) Seller: TradeinArt - AlinaSkiba (0)

Nostalgia- akwarela złocona, 42cm x 60 cm.

To jedna z moich mniejszych akwarel. Monochromatyczna, w zieleni oliwkowej, w kolorze jaki ma litera N .W moim alfabecie Synestezji  symbolizuje dla mnie tęsknotę za kimś lub czymś, refleksję i skupienie się na swoich odczuciach.

Jako Synestetyczka odczuwam według własnego alfabetu znaczenia poszczególnych liter i cyfr i przypisane im smaki i  zapachy, kolory i kształty.

Nostalgia to  zapach jesiennych łąk, odlotu ptaków, zapach palonych liści wymieszany z olejkiem kadzidłowym....lekki jesienny ciepły wiatr i  krople deszczu szybko wsiąkające w suchą ziemię po gorącym czasie lata...Tęsknota kobiety za niespełnionymi marzeniami, tęsknota za samą sobą. To również siła kobiety, która utożsamia się z własnym czasem.