Flowing Beauty (417)

Price: 690,00 €/pcs.
To end: 12 dni (pon 20 lip 2020 19:01:22) Seller: TradeinArt - AlinaSkiba (0)

Flowing Beauty  akwarela złocona, 60 cm x 42 cm

Obraz symbolizuję rozwijające się piękno Miłości, rozkwitające uczucia.

Rozkwitająca Miłość to jak kielichy białego kwiatu na złotym odcieniu ziemi, gorącej od Słońca, ozdobionej ornamentami Obraz prawie monochromatyczny, łagodny pod względem kolorów. A jednak  dynamiczny w kształcie kwiatów i  ornamentów, które wiją się i wypływają  poza format obrazu.

Flowing Beauty to płynące uczucie Miłości i Piękna, rytm i tętno życia.