Ready to Fly (416)

Price: 920,00 zł/pcs.
To end: 15 dni (czw 27 sie 2020 10:55:22) Seller: TradeinArt - AlinaSkiba (0)

Ready to Fly- akwarela złocona, 100 cm x 70 cm.

Obraz namalowałam dla siebie, powoli przygotowując się do symbolicznego lotu czyli zmian siebie i mojego życia. Ciągle nie byłam gotowa, bałam się, postrzegałam błędnie siebie jako słaba osobę, niezdolną do bycia sobą. Stoczyłam walkę z samą sobą, zaakceptowałam i zrozumiałam wiele spraw oraz działań moich najbliższych. Może nie nazawała bym tego czasu walką, ale raczej procesem, który dokonał się w moim życiu za moja zgodą i wielką chęcią dotarcia do prawdy.
Niemożliwe stało się możliwe i  realne. Stałam się gotowa do lotu we własne  życie.
Teraz niechaj Ready to Fly pomoże innym kobietom i mężczyznom.

 Ready to  Fly to wiara w siebie, bez względu na to kim się jest i przede wszystkim : z kim się jest.