The Lightness of Being (415)

Price: 1 040,00 €/pcs.
To end: 11 dni (pon 20 lip 2020 19:00:00) Seller: TradeinArt - AlinaSkiba (0)

"" The Lightness of Being "" - papier, akwarela złocona, 120 cm x 80 cm .

Temat rajskich ptaków, to jeden z moich nadrzędnych motywów. Rajskie Krainy, piękno tego świata, bajkowe kolory ich energia i emocje jakie wywołują to również mój częsty temat. Ptaki- symbol lekkości bytu i bycia, symbol wolności wyborów jakie niesie życie. Oraz wolność bycia sobą wśród innych, również w rodzinie.
Jako Synestetyczka odczuwam wielopłaszczynowe  działanie kolorów, kształtów, cyfr i liter oraz  ich działanie w każdej sekundzie życia.
The Lightness of Being to głównie  pomarańczowe i zielone  kolory. To zapach dojrzałych brzoskwiń, błękity i lekki chłód z nad oceanu...(kolor niebieski symbol miłości, a zieleń kolor serca ).
Taniec Ptaka w nieskończonym rytmie życia i nieustającego lotu w dążenia do doskonałości. Tak czuję.