A Woman Fulfilled (414)

Price: 1 700,00 zł/pcs.
To end: 18 dni (czw 27 sie 2020 10:56:22) Seller: TradeinArt - AlinaSkiba (0)

 A Woman Fulfilled - złocona akwarela, 84 cm x 60cm, to pierwszy obraz, który namalowałam zdecydowanie dla siebie, a nie na  zamówienie, tak jak było przez ubiegłe lata. W tym momencie mojego życia potrzebowałam wiary w siebie jako kobiety, w swoje możliwości i siłę aby pokonać olbrzymie trudy życiowe. Chciałam wreszcie uwolnić się od uczucia niemożności zmian. Woman Fulfilled to  świadoma siebie, dlatego spełniona. Świadoma własnej seksualności, odrębności i wrażliwości. Pełna energii życiowej .  Rozwiane włosy jak fale morskie, sznury pereł, muszle  oraz patrzenie wprost przed siebie, to moje symbole : odwagi, stale płynącego czasu i pozytywnych zmian jakie niesie oraz bezcenne wartości jakimi jest wrażliwość i  bogactwo duszy oraz  siła bycia sobą.
To Synestezja symboli  mojego alfabetu znaczeń obrazu A Women Fulfilled.